Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010 - język angielski. Odpowiedzi, arkusze, pytania

Utworzony przez ~Paula~, 29 kwietnia 2010 r. o 12:10
bad influence kochani ;) napisał:
W końcu ktoś konkretny i normalny na tym pożal się Boże "forum".. Pozdro koleś ;P
A dziękuję ,pochlebiasz mi !Trzeba się trzymać razem i nie dać tym nieukom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przecież w 1.2 był wyraźnie okulista... Można było usłyszeć m.in. eye drops i pacjent mówił, że szczypią go oczy... Czyli krople do oczu daje weterynarz ? O_o ciekawe.
Wyobraź sobie geniuszu,, że mój kot ma krople do oczu wypisane przez weterynarza. Dziwne? Dla mnie nie ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
licealista prawdziwy napisał:
A dziękuję ,pochlebiasz mi !Trzeba się trzymać razem i nie dać tym nieukom
Przeczytanie !. str przyprawiło mnie niemal o zawał, więc... Pomyślałam, że należy niektórych Noblistów sprowadzić na ziemię... ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście uważam że świetny pomysł z tym egzaminem z angielskiego.Pomimo iż banalnie prosty to i tak uwydatnia poziom większości polskiej młodzieży.Gorzka prawda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matko ... matematyczno - przyrodniczy ? masakra ; (( coś okropnego ! powaga . A dzisiejszy ? Taki sobie , nie poszedł mi zbyt dobrze , ale cóż ... ; dd Te testy to dla mnie wielka porażka ... ; d a wam jak poszło ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
domiss napisał:
Matko ... matematyczno - przyrodniczy ? masakra ; (( coś okropnego ! powaga . A dzisiejszy ? Taki sobie , nie poszedł mi zbyt dobrze , ale cóż ... ; dd Te testy to dla mnie wielka porażka ... ; d a wam jak poszło ?
też mi majca złe poszł, ale jak usłyszałam opinie innych to mi ulżyło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja. W końcu wyjdzie na jaw, na ile stać naszą młodzież. Jeśli ten test poszedł komuś źle, to widać, jaki z niego orzeł... Widziałam ten test. Tam nie było nad czym się zastanawiać...! ale dla niektórych co prawda taki test to i tak hardkor... Zróżnicowany poziom inteligencji - ja tak to nazywam ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można napisać streszczenie z innego tekstu jak wyraźnie pisze że z tekstu I ... Niee ... no spoko ... ale pozdro dla tych osób . ; ss Human był najprostszy ... a mimo to ludzie robili proste błędy ... Streszczenie .. heh powodzenia wam xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no mi też ... ale cóż... wszyscy są załamani ... xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
domiss napisał:
Jak można napisać streszczenie z innego tekstu jak wyraźnie pisze że z tekstu I ... Niee ... no spoko ... ale pozdro dla tych osób . ; ss Human był najprostszy ... a mimo to ludzie robili proste błędy ... Streszczenie .. heh powodzenia wam xd
można by tak w końcu przestać cwaniakować?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@prawdziwy licealista każdemu na tym forum możesz zarzucić brak jaj i podszywanie się po w całym temacie wypowiadała się chyba tylko jedna zarejestrowana osoba co z tego czy podpiszę się jako mietek, wieskiek, truskawaka, huasfu, czy licealista? i od razu mówię jestem licealistą i podpiszę się licealista na przekór tobie bo widocznie nie wyczułeś poprzedniej ironii a może to ja mam zbyt dobry humor dzisiaj bo zdobyłem 51 punktów? ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
licealista ale ten drugi napisał:
@prawdziwy licealista każdemu na tym forum możesz zarzucić brak jaj i podszywanie się po w całym temacie wypowiadała się chyba tylko jedna zarejestrowana osoba co z tego czy podpiszę się jako mietek, wieskiek, truskawaka, huasfu, czy licealista? i od razu mówię jestem licealistą i podpiszę się licealista na przekór tobie bo widocznie nie wyczułeś poprzedniej ironii a może to ja mam zbyt dobry humor dzisiaj bo zdobyłem 51 punktów? ^^
"haha ale śmieszne jak możesz być licealistą i zdobyć dzisiaj 51 punktów" tak, wiem prowokacja? ironia? sam nie wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka ,że gimnazja to totalne nieporozumienie.Dawniej było 8 klas i 4-letnie liceum ,a teraz w tych gimnazjach panuje totalne nieuctwo.Trzy lata nic nie robienia ,a jak przychodzi liceum to cały materiał musi być zrealizowany w czasie o ROK krótszym.Gdzie tu sens i logika ??Te wszystkie odrzuty po podstawówce normalnie wypchnęłoby się do zawoduwy.Dla ambitniejszych były licea.Zasady jasne i klarowne.To po h** było to zmieniać ?Teraz cała "śmietanka" kisi się razem z tymi normalnymi uczniami i się potem dziwić skąd w szkole agresja i patologie.Ja tak to widze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 3,2 zrobili chyba blad.. to bylo o Pomidorach.. że ona nie lubi pomidorow ;/ a w 4,1 it was great ... [ale tu moge sie mylić... bo nie slyszalam dobrze płyty ;/ ] Co sadzicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
w 3,2 zrobili chyba blad.. to bylo o Pomidorach.. że ona nie lubi pomidorow ;/ a w 4,1 it was great ... [ale tu moge sie mylić... bo nie slyszalam dobrze płyty ;/ ] Co sadzicie?
Znajdź klucz odp i sie dowiedz ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No widze że komuś się wydaje że mu jaja urosły.Nawet jeśli to prawda to nie przekłada się to ilość szarych komórek (na co wskazuje nielogiczne zakończenie wypowiedzi co najmniej głupie) A co do ironi twojej wcześniejszej wypowiedzi to chyba nie znasz definicji słowa ironia bo to zaprezentowałeś to istne chamstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahhah napisał:
Znajdź klucz odp i sie dowiedz ;P
no wiesz... wlasnie sugeruje się teraz tym " kluczem odpowiedzi " . ;] Sądze, ze tam się ojebali. Ale nic raczej dziwnego, bo wczoraj w mat-przyr. było pare odp. .. i były zupełnie inne . Jak np z tym gazem . W jednym bylo ze N2 a w drugim CO2 [] .. ;] gdzieś tam jeszcze ze CO xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
no wiesz... wlasnie sugeruje się teraz tym " kluczem odpowiedzi " . ;] Sądze, ze tam się ojebali. Ale nic raczej dziwnego, bo wczoraj w mat-przyr. było pare odp. .. i były zupełnie inne . Jak np z tym gazem . W jednym bylo ze N2 a w drugim CO2 [] .. ;] gdzieś tam jeszcze ze CO xD
Pozdro dla tych, co układali wczorajszy test... ;P "Co trzeba jarać, żeby ułozyć taki test...?" ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gongo napisał:
Jakie Kilos?! Przecież tam pytała o WAY=DROGA to jak można odpowiedziec ze jaką masz długą drogę? 65 kilogramów...ludziee
A ja tam usłyszałam pay xddd Ehhh... ;//
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie trzeba sugerować się odp w internecie bo co inna str. to inna odp... ;// poczekajmy na wyniki testów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...